Змінити Модель не визначена

Страшна гра - Собака

Страшна гра - Собака
NOMOC Publishing
1
0 грн.+

Опис

Продовження страшної історії Люсі

Продовження містичних пригод Порятунок Люсі. Минуло кілька років з тих пір, як дівчинка знайшла свою собаку Люсі в покинутому будинку. Тепер дівчинка виросла і гравцеві належить грати дівчиною, яка як завжди випустила собаку Люсі на вулицю погуляти. Ось тільки пройшло кілька годин, Люсі додому не повернулася. Прийшов час знову відправитися на пошуки Люсі і врятувати її!

На цей раз ви навіть уявити собі не можете, який жах і страх чекатиме вас на кожному кроці! Вам належить знову увійти в страшний будинок наповнений жахами і похмурою атмосферою. У будинку вас чекають примари дітей і дорослих. Скелети і зомбі охороняють цей будинок від сторонніх осіб. Чорні силуети з червоними очима подарують вам параліч тіла. Привиди дітей захочуть, щоб ви пограли з ними і їм дуже не сподобається, якщо ви відмовтеся пограти. Будинкові і відьми не дадуть вам спокійно забитися в світлий кут кімнати. Вам потрібно бути готовим убити чудовиськ і примар. Скрипи старого будинку, ворони і кажани закличуть ваші мурашки по тілу ще на перших локаціях. Страх і жах в будинку пробере вас до кісток. Перша частина здасться вам квіточками в порівнянні з другою частиною. Всі ми любимо містику, тому ви зобов'язані пограти в цю гру. Після того як знайдете Люсі, то вам необхідно буде здійснити втечу з кошмарного будинку.

Різні головоломки і міні гри зустрінуться вам на кожному кроці. Наприклад, вам належить збирати цілі предмети, пазли, розфарбовувати ведмедя, крутити шестерінки і багато іншого. Численні кімнати містичного будинку з мінімальним освітленням напружать вашу увагу і акуратність. Адже ніхто не знає, що буде чекати вас за стінкою наступної кімнати. Сміх і плач привидів дітей будуть впливати на вашу психіку. Розкидані дитячі іграшки, інвалідне крісло, ляльки, м'ячики все це додасть неповторний смак жаху в грі.

Відмінна графіка і похмуре музичний супровід занурить вас з головою в цю страшну гру.

Категорiї:

Рейтинг додатку

Оцінити

×