Змінити Модель не визначена

Порятунок Люсі

Порятунок Люсі
NOMOC Publishing
1
0 грн.+

Опис

Вас чекає містичне пригода. Гравцеві належить грати дівчиною, яка випустила собаку на вулицю погуляти. Минуло кілька годин, собака додому не повернулася. Настав час вирушити на пошуки собаки і врятувати її!
Ви навіть уявити собі не можете, який жах і страх чекатиме вас на кожному кроці! Вам належить увійти в похмурий будинок наповнений жахами і страшною атмосферою. У будинку вас чекають примари, як дітей, так і дорослих. Скелети, зомбі охороняють цей будинок від усіх. Чорні силуети з жовтими очима подарують вам параліч тіла. Привиди захочуть, щоб ви пограли з ними і їм дуже не сподобається, якщо ви відмовтеся пограти в їхні ігри. Будинкові і відьми не дадуть вам спокійно забитися в темний куток кімнати. Вам потрібно бути готовим убити чудовиськ і привидів. Скрипи старого покинутого будинку, ворони і кажани створять мурашки по тілу на всіх локаціях будинку. Страх і жах в будинку пробере вас до пальчиків рук і ніг. Всі ми любимо містику, тому ви зобов'язані пограти в цю дивовижну гру. Після того як знайдете собаку, то вам необхідно буде здійснити втечу з страшного будинку.
Різні головоломки, міні ігри зустрінуться вам на кожному кроці. Наприклад, вам належить збирати цілі предмети, цікаві пазли, розфарбовувати ведмедя, крутити шестерінки і так далі. Численні локації містичного будинку з мінімальним освітленням напружать вашу увагу. Адже ніхто не знає, що буде чекати вас за стінкою наступної похмурої кімнати. Сміх і плач привидів будуть впливати на вашу психіку. Розкидані дитячі іграшки, інвалідне крісло, ляльки, м'ячики, скелети все це додасть неповторний смак жаху в грі.
Відмінна графіка і похмуре музичний супровід занурить вас з головою в цю містичну гру. Бажаю вам насолодитися цим прекрасним готичним твором мистецтва. Якщо гра сподобається багатьом гравцям, то я створю другу частину цієї прекрасної гри.

Категорiї:

Рейтинг додатку

Оцінити

×