Змінити Модель не визначена

Гра в слова

Гра в слова
Qplaze
1
0 грн.+

Опис

«Балда з друзями» - відмінна гра для людей бажаючих розвинути свою уважність і кмітливість, розширити свій кругозір і дізнатися нові слова.
Грати в «Балду» просто і весело, а правила зрозумілі навіть дитині. Додаючи по одній букві за один хід, гравці повинні складати нові слова з наявних на поле букв. Кожне нове слово приносить гравцеві окуляри.

Чим більше в доданому слові букв, тим більше очок отримує гравець. У «Балду з друзями» можна грати поодинці проти комп'ютера, удвох з другом на одному телефоні і з безліччю гравців з усього світу, через інтернет. Який би режим гри ви не вибрали, ми гарантуємо вам веселе і цікаве проведення часу. Якщо ви вже вмієте грати в Балду, спробуйте новий режим гри - Балда з бонусами. У цьому різновиді гри на клітинах поля розкидані бонуси, які додають або зменшують кількість одержуваних очок. Таким чином гра стає ще більш цікавою, а битви за перемогу ще більш
захоплюючими.

Граючи по мережі, ви заробляєте очки за кожну перемогу і втрачаєте їх в разі поразки. Набираючи очки ви збільшуєте ваш рейтинг, отримуєте нові звання. До того ж гра буде підшукувати вам суперників з гідним рейтингом, гарантуючи цікаву і справедливу гру.

Особливості гри:

- Новий вид гри, з бонусами на поле;
- Барвиста графіка в HD дозволі;
- Гра в поодинці або удвох на одному телефоні;
- Гра по мережі з великою кількістю гравців на вибір;
- Інтелектуальний підбір суперника в мережі;
- Можливість встановити власну аватарку;
- Вбудована докладна довідка з картинками;
- Автоматична відправка відсутніх слів розробнику;
- 100% повністю безкоштовна гра;
- Ніяких обмежень на кількість ігор;
- Ніяких прихованих вбудованих платежів.

Рейтинг додатку

Оцінити

×